Leden

Hoofdsponsor
Van der Valk Hotel Nuland www.hotelnuland.nl
Shirtsponsor
G. van der Ven BV Aannemingsbedrijf heer Huibert van der Ven www.vanderven.nl
Subhoofdsponsor
New Heroes heer J. Van Wijk www.newheroes.com
Elitepartner
Bavaria N.V. heer Bas Van der Velden nl.bavaria.com
BIM heer Maurica Horsten www.nvbim.nl
Toyota Jos van Boxtel heer Rik Nanning www.josvanboxtel.nl
Masita heer K. Molin www.masita.com
Van Wanrooij Bouw & Ontwikkeling heer John Van Wanrooij www.vanwanrooij.nl
Diamantpartner
Boelens de Gruyter heer Maarten De Gruyter www.boelensdegruyter.nl
HTC International BV heer J. De Haas www.htcinternational.nl
IFM-Facilitair BV heer Hans Teunisse www.ifm-facilitair.nl
MB Afbouwmontage BV heer Martin Burhenne www.mbafbouw.nl
Nagtzaam Accountants & Fiscalisten heer Youssef Kayyal www.nagtzaamaccountants.nl
Timmermans Infra BV heer G.J. Timmermans www.timmermansinfra.nl
VisionArt creatie en communicatie heer Martin Vroom www.visionart.nl
Weener XL heer Dolf Wibier www.weenerxl.nl
WS Media Group heer W. Cleton www.wsmediagroep.nl
Sterpartner
Azzurro ‘s-Hertogenbosch heer R. Hermans www.max-store.nl
ECOM Development heer Eric van den Brand >www.ecom.nl
Emma Solutions heer Alexander Remi www.emma-solutions.nl
ING Bank heer Roger van der Heijden www.ing.nl
Market Wizards heer Joost Eijsink www.marketwizards.nl
Ruitenheer heer R. Ter Borgh www.ruitenheer.nl
Taylor Mate heer Peter Taylor Parkins www.taylormates.nl
Top-Events Group heer E. Dollevoet www.top-eventsgroup.nl
Unlimited Vision & Sound BV heer Pascal van Engelen www.unlimited.nl
Van der Valk Hotel Nuland mevr. Wendy van der Valk www.hotelnuland.nl
Businesspluspartner
Van der Aa Vloeren BV heer J. Van der Aa
Addax Adviesgroep heer Derkjan De Wit www.addaxadvies.nl
Afvalstoffendienst ‘s-Hertogenbosch heer Maikel van Bussel www.afvalstoffendienst.nl
Alad Reizen/ Sabeh Tours heer H. van Geffen www.sabehtours.nl
AVE Experience heer S. Coronel www.ave-experience.nl
Jos van Boxtel Lease BV mevr. Elly Verhoeven – Van Boxtel www.josvanboxtel.nl
Brabants Dagblad heer Erwin Verkuijlen www.bd.nl
BusinessCom heer Pieter van Eldonk www.businesscom.nl
Clearvox heer N. de Haas www.clearvox.nl
Codon heer T. Gompen www.codon.nu
Coffee3 heer Marc Bozon www.coffee3.nl
Dtv Den Bosch heer Marco Veen www.dtvdenbosch.nl
Easy4Office heer Nico Jansen www.easy4office.nl
Frans van Gaal Ondernemer in geschiedenis heer Frans van Gaal www.fransvangaal.nl
Hahebo heer P. Schalks www.hahebo.com/nl>www.hahebo.com/nl
HVI Infratechniek heer J. De Haas www.hvi-infra.nl
Restaurant In den Zevenden Hemel heer Frank Suijkerbuijk www.7evendenhemel.nl
Ice-O-Tonic heer M. Kraaibeek www.iceot.eu
InBev Nederland NV heer C. Swinkels www.ab-inbev.nl
Integralis Arbo & HRM diensten mevr. Marielle Leo www.integralis.nl
Invicta Watch Europe heer Wim van der Buul www.invictawatch.nl
Klerks Security heer M. Klerks www.klerkssecurity.nl
Koning Willem I College heer H. Melissen www.kw1c.nl
Kuijpers Installaties heer P.J.H. Immens www.kuijpers.nl
Maton Groep heer H. Maton www.matongroep.nl
Max Infra BV heer D. Duijts
Loodgieters- en Installatiebedrijf M.H. van Meurs & Zn. heer M.H. van Meurs www.meursmhvanloodgieter.nl
Bewakingsdienst Van Mook heer R. van Mook www.bewakingsdienstvanmook.nl
Olympia Uitzendbureau heer K. Christiaans www.olympia.nl
Optimix Vermogensbeheer heer Pieter Gevers www.optimix.nl
PPeople mevr. Sheila Gijselman www.p-people.nl
De Postbode mevr. C. van der Lee www.depostbode.com
Rabobank ‘s-Hertogenbosch E.O. mevr. Geanne Christis www.rabobank.nl
Vloerenbedrijf Van Rijbroek BV heer H. van Rijbroek www.rijbroekvloeren.nl
RJ Networks / RJ Beveiliging heer Roel Jansen www.rjnetworks.nl
Familie Van Rosmalen heer T. van Rosmalen
Fysiotherapie Scholten heer Evert Scholten www.fysiotherapiescholten.nl
Schouten & Nelissen Nederland BV heer Nol van Aalst www.sn.nl
SSP Holland BV heer R.R. Been www.sportled.com
Stadsblad ‘s-Hertogenbosch heer Edwin Nabbe www.stadsbladdenbosch.nl
StudentenBureau heer Joost Van Liempt www.studentenbureau.nl
The Transfer Factory heer E. Slijters www.thetransferfactory.nl
Ton Klarenbeek heer Ton Klarenbeek
United heer Jan Hein Schouten www.utd.nl
Vermeulen & Den Otter heer Bas Vermeulen www.vermeulendenotter.nl
Voets Bedrijfskleding mevr. S. Voets www.voetsbedrijfskleding.nl
WEA Rivierenland Accountants en Adviseurs heer E. De Bruin www.wearivierenland.nl
Xenox Music and Media heer Perry Stuiver www.xenox.nl
Zwart en Bosch BV heer T. van den Bosch www.zwartenbosch.nl
BIM heer Maurice Horsten www.nvbim.nl
Boelens de Gruyter heer Maarten De Gruyter www.boelensdegruyter.nl
Certitudo Capital mevr. K. Hoogerbrugge www.certitudo.com
Done Hedge Fund heer Joost Eijsink www.donehedgefund.uk
Famous Flavours heer Tobias Overgoor www.famousflavours.nl
FSV Accountants & Adviseurs BV heer M. Girbes www.fsv.nl
HTC International BV heer J. De Haas www.htcinternational.nl
LXA The Law Firm heer Peter Huijbregts www.lxa.nl
MB Afbouwmontage BV heer Martin Burhenne www.mbafbouw.nl
Nieuwebaan.nl heer J. Van Helden www.nieuwebaan.nl
De Nieuwe Staat BV heer Jeroen Teunissen www.denieuwestaat.com
SMC Consultancy heer Bert Wernke www.smcconsultants.nl
Snijders Advocaten BV heer Danny Snijders www.snijders-advocaten.nl
SNR Schouten Global heer Jan Schouten www.schoutenglobal.com
Van der Valk Hotel Nuland mevr. Wendy van der Valk www.hotelnuland.nl
G. van der Ven BV Aannemingsbedrijf heer Huibert van der Ven www.vanderven.nl
Van Wanrooij Bouw & Ontwikkeling heer John van Wanrooij www.vanwanrooij.nl
Skybox Den Box
Aurix heer Ike Gerritsen www.aurix.nl
Barrique Culinair & Cadeau heer Benny Bouwmans www.denbosch.barrique.nl
Batterij Import Nederland BV heer E. van de Laar www.batterijimport.nl
BIM heer Niels Kersten www.nvbim.nl
Brandpreventiewinkel.nl heer Jeroen Bonnemaijers www.brandpreventiewinkel.nl
Claeren Risicobeheersers heer J. Damen www.claeren.nl
Eeterij De Dungense Brug heer Raymond van Zon www.eeterijdedungensebrug.nl
Eggelen heer Gijs van Eggelen www.eggelen.nl
Essentieel Wonen heer Bas van Essen www.essentieelwonen.nl
Jack Schilderwerken heer Jack den Brok www.jackschilderwerken.nl
Jaga Radiatoren heer C. Heerius www.jaga.nl
Kaasverzenden.nl heer Gilbert Verheijen www.kaasverzenden.nl
Keser Kantoor Totaal BV heer Peter van Zelst www.keserkantoor.nl
Kurage Verpakkingen heer Jeroen Kurvers www.kurage.nl
Lakwijk Kunststoffen BV heer Rene de Haas www.lakwijk.nl
Levix Automatisering heer Gert Jan Vis www.levix.nl
Lopital Nederland BV heer Roland van Amelsfoort www.lopital.nl
Maréchal Elektro BV heer Rob Maréchal www.marechal-elektro.nl
Market Wizards heer Joost Eijsink www.marketwizards.nl
Merks Bouw heer A. Merks www.merksbouw.nl
Nagtzaam Accountants & Fiscalisten heer Joris Nagtzaam www.nagtzaamaccountants.nl
NLVO Advies Arbo en Milieu heer J. van Oosterhout www.nlvo-advies.nl
Perfekt Kozijn heer Dylan van de Vliert www.perfektkozijn.nl
Rüttchen Automotive Den Bosch heer Tommy Derks www.ruttchen.nl
Van Stokkom Detachering heer Rudy Van Stokkom www.vanstokkomdetachering.nl
Martijn Struijk Verhuur heer M. Struijk www.martijnstruijkverhuur.nl
Taylor Mates heer Bart van Helvoort www.taylormates.nl
Totaal Afbouw Vught heer Carlo Spierings www.totaalafbouwvught.nl
Van der Valk Hotel Nuland mevr. Wendy van der Valk www.hotelnuland.nl
VenturaHolland BV heer A. Van Pinxteren www.venturaholland.nl
VIP24 heer Ben Wienk www.vip24.nl
Vlugo – Verhuizingen BV heer Paul van den Elzen www.vlugo.nl
Vrolijk Online heer Tijs Vrolijk www.vrolijkonline.nl
Witlox Van den Boomen mevr. Jenny Strik www.wvdb.nl
Businesspartner
Angelin Administratie- & Adviesbureau heer G. van Nuland www.angelin.nl
G. de Bekker Transport BV heer Guus de Bekker www.gdebekkertransport.nl
Autobedrijf Henry van der Biezen heer Henry van der Biezen www.autobedrijfhenryvdbiezen.nl
Belo Cleanservice www.belocleanservice.nl
Bouwmans Benzinestations BV heer R. van Summeren www.bouwmansrosmalen.nl
Brouwers Groenprojecten heer H. Brouwers www.groenprojecten.nl
Creativos Reclame www.creativos.nl
Derks Auto’s heer G.W.J. Derks www.derksautos.nl
Van Gestel BV heer AD Van Daal
K. van Hees Beveiligingen heer K. van Hees www.kvanheesbeveiligingen.nl
Jan en Jan Media BV heer J. Forman www.janenjanmedia.nl
Jumbo Van Bergen heer Hans van Bergen www.jumbo.com
Jumbo Verhagen heer Richard Verhagen www.jumbo.com
Lakwijk kunststoffen BV heer Mark Lakwijk www.lakwijk.nl
Librium Plaza heer M. Veenman
Van Lijssel Transport BV heer A. van Lijssel www.vanlijssel.nl
Media-Mirror heer S. Hanemaaijer www.media-mirror.nl
MediArt-Judan Medical heer M. de Schutter www.mediart-judanmedical.nl
Peijnenburg Metaal heer H. Van Schijndel www.peijnenburg-metaal.nl
Schilder- & Afbouwbedrijf T. Pennings BV heer T. Pennings
Plus Engelen heer Bob Mulder www.plus.nl
Van der Putten Installaties heer E. Van der Putten www.vd-putten.nl
Schellings Afbouw BV heer M. Schellings www.schellingsafbouw.nl
Exploitatiemaatschappij Sportiom BV heer J. Van Keulen www.sportiom.nl
Aannemersbedrijf Spijkers heer G. Spijkers www.aannemersbedrijfspijkers.nl
Slagerij ’t Stokpaardje heer T. Steenbergen www.hetstokpaardje.nu
Autocenter Peter Strik BV heer P. Strik
Bouwkundig Ingenieursbureau Vermulst heer M. Vermulst www.ingenieursbureauvermulst.nl
ZPRESS Sport heer J. Blom www.zpress.nl
Boarding
Casino Nuland heer Frank Kastelijns www.grancasino.nl
Dimensys Nederland heer A. Haas www.dimensys.pro
SAM the mail Company BV heer Sjo-Ling Lain www.sammail.nl
Schaap en Citroen BV heer Dennis Martens www.schaapcitroen.nl
Cateringpartner
Twins Bedrijfscatering heer Jo Broeren www.twinsbedrijfscatering.nl
Concept by VisionArt. Production by Digibiz