Wat is BC FCDB?


Voordelen

De Businessclub FC Den Bosch is een platform dat namens de sponsors de collectieve belangen van de leden van de Businessclub behartigt. Voor FC Den Bosch heeft dit als voordeel dat zij voor dit soort zaken één aanspreekpunt heeft: het bestuur van de nieuwe Businessclub. Anderzijds heeft de Businessclub primair tot taak om activiteiten voor haar leden te organiseren. Zo wordt de saamhorigheid tussen de sponsors bevorderd. Natuurlijk vindt de organisatie van de activiteiten vanuit de Businessclub in nauwe samenspraak plaats met de directie en het commercieel team van FC Den Bosch.

Grootste businessplatform

Alle businesspartners van FC Den Bosch worden op grond van hun sponsorovereenkomst automatisch lid van de nieuwe vereniging. Hiermee is de Businessclub van FC Den Bosch met ruim 175 leden direct het grootste aan sportsponsoring gerelateerde businessplatform in de regio. Het lidmaatschap brengt voor de sponsors geen extra contributie met zich mee.

Voor meer informatie: info@bcfcdb.nl

 

Djois Pennings-van der Heijden

Djois Pennings-van der Heijden, Bestuurslid Algemeen
Vestigingsmanager Olympia Uitzendbureau
d.pennings@olympia.nl

 

 

 

Joris Nagtzaam

Joris Nagtzaam, Bestuurslid Financieel
Vestigingsdirecteur Nagtzaam Accountants & Fiscalisten
joris@businessclubfcdenbosch.nl

 

 

 

Martin Vroom

Martin Vroom, Bestuurslid Communicatie
Directeur VisionArt | creatie en communicatie
martin@businessclubfcdenbosch.nl

 

 

 

Peter Taylor Parkins

Peter Taylor Parkins, Voorzitter
Directeur Taylor Mates
peter@businessclubfcdenbosch.nl

 

 

 

Sander Martens

Sander Martens, Voorzitter
Directeur Bouwgroep Moonen
sander@businessclubfcdenbosch.nl

 

 

 

Sheila Gijselman

Sheila Gijselman, Bestuurslid Event
Directeur PPeople
sheila@p-people.nl

Concept by VisionArt. Production by Digibiz